Układanie kostki brukowej (brukarz) - Bydgoszcz, Nakło i okolice - tel. 604 547 525 lub email: kontakt@jarbet.net

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie brukarstwa - czyli brukarstwo układanie kostki brukowej na terenie miast  takich jak: Bydgoszcz, Nakło, Toruń i okolice. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz wykorzystując specjalistyczny sprzęt renomowanych marek, specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej z betonu oraz z granitu.

Działamy kompleksowo, pomagając w indywidualnym dobraniu najlepszego rozwiązania dla konkretnej nawierzchni oraz lokalizacji. Używamy wysokiej jakości kostki Nostalit.  Proponujemy korzystanie z projektów lub podsuwamy pomysły na zagospodarowanie terenu., bazując na naszym doświadczeniu. Możemy również zając się transportem oraz dostarczeniem kostki brukowej na miejsce świadczenia usługi. Specjalizujemy się w większych zleceniach - układaniu kostki na obszarach wielkopowierzchniowych.

Dlaczego brukarze z firmy Jarbet powinni ułożyć Twoją kostkę brukową?

Prace na terenie budowy wykonujemy z materiałów własnych (np. kostki brukowej Nostalit) lub materiałów zakupionych przez Klienta.

Stawiamy dopasowane do układanej kostki brukowej krawężniki, palisady oraz inne niezbędne obrzeża. Instalujemy drenaże, bloczki ozdobne oraz wiele innych elementów, które są potrzebne.

Nasza ekipa budowlana przygotowuje teren w sposób profesjonalny, dowozi materiał i zostawia porządek po zakończeniu prac brukarskich. Ponadto oferujemy swoje usługi z wykorzystaniem dającej nieporównywalnie większe możliwości koparko - ładowarki oraz innych maszyn budowlanych.

Warto również dodać, że firma budowlana Jarbet świadczy usługi układanie kostki brukowej i brukarstwa zarówno na dużych powierzchniach o charakterze komercyjnym, jak i też na terenach prywatnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży brukarskiej w Bydgoszczy, Toruniu, Nakle oraz innych miastach z woj. kujawsko-pomorskiego, a także rozbudowanemu zapleczu maszyn i specjalistów, jest w stanie sprostać bardzo wymagającym inwestycjom.

Układanie kostki brukowej / brukarstwo - Oferta i cennik

Zakres prac brukarskich

W ramach naszej oferty na brukarstwo wykonujemy prace w zakresie:

  • układanie kostki brukowej do dróg dojazdowych do posesji
  • budowę ścieżek, chodników, dróg prywatnych z kostki brukowej,
  • układanie powierzchni parkingów, placów, podjazdów,
  • oraz wiele innych.

Układanie kostki i brukarstwo na prywatnych posesjach, podjazdach, parkingach i  w otoczeniu firmy lub zakładu

  • Cena układania kostki brukowej w systemie NOSTALIT wynosi od 80 zł / m2
  • Kompleksowe układanie kostki w dużych inwestycjach - wycena indywidualna. Prosimy o kontakt - szczegóły pod nr tel. 604 547 525

Obszar na jakim prowadzone są prace brukarskie

Prowadzimy działalność na terenie:

  • Bydgoszcz
  • Toruń
  • Włocławek
  • Nakło nad Notecią

oraz w pobliskich miejscowościach i miastach w województwie kujawsko-pomorskim. Gdybyście mieli Państwo wątpliwości, czy jesteśmy w stanie wykonać usługi brukarskie na danym obszarze, uprzejmie prosimy o kontakt.

Dlaczego warto zaufać fachowcom w układaniu kostki brukowej Jarbet?

Wejście do domu z alejką ułożoną kostką brukową.

1. Profesjonalny sprzęt brukarza

Firma budowlana "Jarbet" istnieje na rynku usług brukarskich już od wielu lat. Przez niemal 40 lat działalności w branży budowlanej zdążyliśmy zdobyć spory bagaż doświadczeń, dzięki czemu nie boimy się żadnego zlecenia. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej, chodników, kostki betonowej i granitowej. Możemy ułożyć chodnik, taras lub ścieżkę według własnego projektu lub według projektu będącego w posiadaniu Klienta.

Firma budowlana "Jarbet" to nie tylko zespół wykwalifikowanych fachowców, ale i profesjonalny sprzęt, który jest wykorzystywany przez naszych brukarzy. Wszystkie maszyny, z których korzystamy na placu budowy są naszą własnością dzięki czemu możemy zaproponować wysoką jakość usługi w przystępnej cenie. Co ważne, nie korzystamy z maszyn wypożyczanych. Nasz park maszynowy składa się z między innymi z: koparek, ładowarek, ubijaków oraz zaawansowanych narzędzi ręcznych.

Oprócz profesjonalnego sprzętu brukarskiego posiadamy również szeroko rozbudowaną sieć kontaktów w branży, dzięki czemu mamy wyjątkowo przystępne ceny za usługę jaką jest układanie kostki brukowej, płyt chodnikowych i kostki granitowej. Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców i osoby prywatne. Działamy najczęściej na terenie województwa kujawsko - pomorskiego, w takich miastach jak Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Nakło n/ Notecią.

2. Indywidualne podejście do każdego Klienta

Choć przez ostatnie lata mieliśmy już szansę pracować dla szerokiego grona zadowolonych klientów, nie popadamy w rutynę. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Poświęcamy należytą uwagę zarówno powierzanej nam pracy, jak i oczekiwaniom konkretnego klienta.

Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że kostka zostanie ułożona dokładnie w taki sposób, jak tego oczekujesz. Lubimy ciekawe wyzwania i nie boimy się nowatorskich aranżacji.

W kolejnych zleceniach bierzemy pod uwagę rozmaite czynniki, które mogą wpływać na sposób ich realizacji. Nie bez znaczenia pozostaje dla nas miejsce pracy, kąt nachylenia nawierzchni czy sposób, w jaki będzie użytkowana. Wszystkie elementy, które mogą wpływać na wykonywaną pracę podczas układań kostki, nie ujdą naszej uwadze.

Przystępując do pracy, nie tylko dokładnie analizujemy swoje zadania, ale także chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z kostką brukową, możesz liczyć na naszą pomoc. Z przyjemnością też wysłuchamy wszystkich pytań i na nie odpowiemy.

3. Wieloletnie doświadczenie naszych brukarzy

Bogate doświadczenie, zdobywane przez lata działalności to jeden z wielu atutów, jaki przemawia na korzyść naszej firmy. Wieloletnia praktyka brukarska powoduje, że możemy pochwalić się licznymi realizacjami oraz czerpać szczerą satysfakcję z zadowolenia szerokiego grona naszych dotychczasowych Klientów.

W naszej pracy nie musimy eksperymentować i stosować niepewnych rozwiązań - znamy nasz fach na wylot. Wiemy, jak radzić sobie z nietypowymi zadaniami. Przez lata nauczyliśmy się, jak istotna dla dobrze wykonanej pracy brukarza jest precyzja oraz rzetelność. Wszyscy nasi Klienci mogą mieć pewność, ze zlecane nam prace będą wykonane fachowo, solidnie i w terminie.

Niesamowicie istotne jest dla nas również zatrudnianie fachowej, wykwalifikowanej kadry. Większość naszych pracowników może poszczycić się sporym doświadczeniem i dużą wprawą w temacie układania kostki brukowej.

Pracując ze sprawdzonymi osobami, fachowcami brukarzami, możemy zagwarantować, że powierzone nam zadanie zostanie wykonane dokładnie w taki sposób, jakiego oczekujesz.

4. Wykwalifikowani fachowcy brukarze

Każdy z nas, szykując rewolucję w swoim ogrodzie bądź przed domem, szuka najlepszych przedstawicieli w swoim fachu, którzy wykonają swoją pracę raz i dobrze. To naturalne i oczywiste.

Nie zawsze można jednak liczyć na taką możliwość, dlatego ciężko jest wybrać odpowiednią firmę która sprosta oczekiwaniom np. w układaniu kostki brukowej dla swoich Klientów. Na przeciw oczekiwaniom ludzi potrzebujących profesjonalnej pomocy wychodzi firma Jarbet i nasi brukarze.

Jesteśmy na rynku już od ponad 40 lat i znamy się na rzeczy, dlatego też cieszymy się bardzo dobrą opinią wśród naszych Klientów którzy polecają nas dalej.

Posiadamy bardzo wykwalifikowanych brukarzy, którzy wykonają swoją pracę dobrze i bez konieczności poprawek. Pamiętajmy że podczas wykonywania takich prac najważniejsza jest jakość ponieważ wkład jaki poniesiemy w wykonanie danego podłoża z kostki brukowej może pójść na marne, albo efekt będzie nietrwały. Dzięki naszej firmie będą mogli Państwo wreszcie poczuć się bezpiecznie korzystając z fachowców znających się na swojej branży.

5. Jakość realizacji z kostki brukowej potwierdzona przez innych

Dobrze wiemy, jak ważne dla Ciebie jest solidne wykonanie zadania, które nam powierzasz.

Właśnie dlatego że każde zlecenie na układanie kostki brukowej oznacza dla nas, iż podchodzimy do niego z równą starannością, dokładając aby wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom. Czy nam się to udaje? O tym może świadczyć szerokie grono zadowolonych Klientów, które dziś stanowi największą dumę naszej firmy.

Tylko takie zlecenia, które nasz Klient uznaje za wykonane w satysfakcjonujący sposób możemy uznać za zakończone. Na naszej stronie www możesz zobaczyć wiele takich realizacji. Świadczą m.in. o tym, jak liczni klienci uznali wykonaną przez nas pracę za w pełni satysfakcjonującą. Z radością zauważamy też, jak często nasi Klienci polecają nasze usługi krewnym i znajomym.

Oferujemy tylko rozwiązania najwyższej jakości oraz precyzyjne, fachowe wykonanie. Jesteśmy pewni, że docenisz naszą pracę, którą przed Tobą pozytywnie oceniło już wielu innych. Przekonaj się sam, dlaczego cieszymy się tak dobrą opinią. Pamiętaj, że sprawdzony wykonawca to przede wszystkim fachowość i znacznie wyższa gwarancja satysfakcji i braku problemów w przyszłości.

Bloga z poradami związanymi z kostką brukową i brukarstwem